24/7 eTV BreakingNewsShow : Kiliki i le volume button (lalo agavale o le ata vitio)
vaalele malae vaʻalele o vaalele Solia Tala Fou Faʻavaomalo Solia Tala Fou Faigamalaga Pisinisi Pisinisi Canada Tala Fou tala tagata faimalaga Tautalaga mo turisi feʻaveaʻiga Mealilo Malaga Tala Fou uaea femalagaaʻi Tala Fou

Ua faasilasila e le Air Canada le filifilia o faatonu

Ua faasilasila e le Air Canada le filifilia o faatonu
Ua faasilasila e le Air Canada le filifilia o faatonu
tusia e Harry Johnson

O sui uma na filifilia ua uma ona avea ma faatonu o Air Canada ma o faatonu uma sa filifilia e le tele o palota na faia e le aufaipisinisi na auai i luga o le initaneti pe na fai ma sui i le sui i le fonotaga.

Print Friendly, PDF & Email
  • O le Fonotaga Faʻaletausaga a le Ea Kanata a tagata Kanata sa faia i le Aso Lua, Iuni 29, 2021.
  • O i latou uma ua filifilia e lisiina i totonu o lana pulega sui, na filifilia e fai ma faatonu o le Air Canada.
  • O le faaiuga o le palota i mataupu uma na palotaina i le fonotaga o le a faila i luga o le SEDAR.

Air Kanata na faasilasila mai i le aso, o sui filifilia uma o loʻo lisiina i lana pulega sui, na tusia i le aso 6 Me, 2021, na filifilia e avea ma faatonu o le Air Canada i lana fonotaga faʻaletausaga a tagata e umia sea sa faia i le Aso Lua, Iuni 29, 2021.

O i latou uma ua filifilia ua uma ona avea ma faatonu o Air Kanata ma o faatonu taʻitasi sa filifilia e le toʻatele o palota na faia e tagata fai sea o loʻo auai i luga ole laiga pe fai ma sui o le sui i le fonotaga. O iʻuga o le palota o loʻo auiliili atu i lalo.

SuiPalota mo% MoPalota Taofi% Taofi
Amee Chande139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Christie JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Fyfe138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Green131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Teila138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

O le faaiuga o le palota i mataupu uma na palotaina i le fonotaga o le a faila i luga o le SEDAR.

Print Friendly, PDF & Email

E uiga i le tusitala

Harry Johnson

O Harry Johnson sa fai ma faatonu faatonu mo eTurboNews mo le toeititi 20 tausaga. E nofo i Honolulu, Hawaii, ma e sau mai Europa. E fiafia o ia e tusitusi ma ufiufi talafou.