24/7 eTV BreakingNewsShow : Kiliki i le volume button (lalo agavale o le ata vitio)
Solia Tala Fou Faʻavaomalo Solia Tala Fou Faigamalaga Pisinisi Pisinisi Eleni Tala Fou Hawaii Tala Fou Faletalimalo Atinae Indonesia Tala Fou Tala Fou tala Toe fausiaina nafa faimalaga Faʻafouga taunuʻuga o femalagaiga Tala Fou uaea femalagaaʻi Trending lenei ISA Tala Fou Tala Fou

Hawaii Sunsets E Matagofie Ae Le Sili?

Hawaii Sunsets E Matagofie Ae Le Sili?
Hawaii Sunsets E Matagofie Ae Le Sili?
tusia e Harry Johnson

O le suʻesuʻega na tilotilo ai i le aofaʻi o tala femalagaaʻi ma blog o loʻo fautuaina ai le mea e taunuʻu iai, le aofai o Instagram post ma le maualuga o le faʻaleagaina na mafua mai i moli malamalama.

Print Friendly, PDF & Email
  • O suʻesuʻega fou ua faʻaalia ai le sili atu ona matagofie o le folauga o le la i le lalolagi
  • Ole tele o goto ifo o le la i Amerika e maua ai i Hawaii.
  • O le taunuuga na sili atu ona matilatila nai lo se isi lava nofoaga o le motu Eleni o Santorini.

Faatasi ai ma le faigamalaga faasaina lemu lemu, fou suesuega faaalia ai le sili ona matagofie goto tautoʻoga i le lalolagi atoa ma Hawaii o le lona tolu sili nofoaga.

O le suʻesuʻega na tilotilo ai i le aofaʻi o tala femalagaaʻi ma blog o loʻo fautuaina ai le mea e taunuʻu iai, le aofai o le Instagram pou ma le maualuga o le faʻaleagaina na mafua mai i moli malamalama i vaega taʻitasi e maua ai le latou sikoa sikoa mai le 10.

O le pito i luga 10 sili ona lelei nofoaga mo le goto o le la ma le oso aʻe o le la

TulagaTaulagaatunuuAofai o tala / blog Sunset Instagram pouSunrise Instagram pouTuʻufaʻatasia o le goto ma le oso aʻe o le Instagram pouSusulu (mcd / m2)Faʻailoga ole la
1SantoriniGreece12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIkonisia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiAmerika Tele5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrazil4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyon National PakaAmerika Tele78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatCambodia61,96021,94323,9030.2685.49
7West KeyFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāAmerika Tele410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAusetalia416,6769,05625,7320.1724.93

O le taunuuga na sili atu ona matilatila nai lo se isi lava nofoaga o le motu Eleni o Santorini, lea e manatu le toatele o le sili ona matagofie o le tele o motu laiti o le atunuu, lauiloa mo ona tumutumu papa ma papaʻe fale i le matafaga o le Aegean Sea. 

Santorini na fautuaina i sili atu tusitusiga nai lo seisi o isi taunuʻuga na matou vaʻavaʻai i ai ma e le pagatia foi mai le faʻaleagaina o moli pei o taulaga tetele, ma le susulu o le 0.627 mcd / m2.

O le nofoaga lona lua sili ona lelei mo lagi goto o Bali i Indonesia. O Bali e tele ona matafaga i le talafatai i sisifo e pei o le Jimbaran Beach e mafai ona e maitauina ai le goto o le la ma se vai inu poʻo se 'ai e' ai i se tasi o pa pia ma faleʻaiga aʻo toulu le la i tua o le sami.

Ole tele o goto ifo o le la e sili ona lelei i le Iunaite Setete e mafai ona maua i Hawaii, e aofia ai le faleakalā a le atunuʻu o Haleakalā, ae o le Aloha O le setete foi e nofo i nisi o matafaga sili ona lelei i le lalolagi foi ma e sau i le lona tolu tulaga i le suesuega. O oneone paʻepaʻe pupula o mea e fiafia i ai le Kohala Coast e fetaui lelei mo le matamataina o le Pasefika o loʻo liua pupula pupula, samasama, ma moli.

Print Friendly, PDF & Email

E uiga i le tusitala

Harry Johnson

O Harry Johnson sa fai ma faatonu faatonu mo eTurboNews mo le toeititi 20 tausaga. E nofo i Honolulu, Hawaii, ma e sau mai Europa. E fiafia o ia e tusitusi ma ufiufi talafou.

Tuua se Faamatalaga