Solia Tala Fou Faʻavaomalo Solia Tala Fou Faigamalaga Pisinisi Pisinisi aganuu aʻoga faafiafiaga tala tagata nafa faimalaga Tala Fou uaea femalagaaʻi Trending lenei

Top 10 freelancer taunuuga i le lalolagi

Top 10 nofoaga freelancer i le lalolagi.
Top 10 nofoaga freelancer i le lalolagi.
tusia e Harry Johnson

A'o suia e le fa'afouga fa'atekinolosi le auala tatou te galulue ai, o itula masani o ofisa ua avea ma mea o le taimi ua tuana'i.

Print Friendly, PDF & Email
  • O Iapani o le atunuʻu sili ona leaga mo tagata tutoʻatasi, faʻatasi ai ma le Freelancer Score na o le 3.99/10. O le tele o lenei mea e mafua ona o le le lelei o le faʻatinoga i tulaga o sailiga mo galuega tutoʻatasi, maualalo le malosi o aia tatau faaletulafono mo tagata faigaluega, ma le le lelei o faʻatinoga i luga o le Global Gender Gap Index.
  • O Sigapoa o le atunuu e sili ona saoasaoa le initaneti ile 256.03 Mbps. 
  • O Netherlands e sili ona fiafia i freelancer ma 1,305 suʻesuʻega o loʻo faia mo le 100,000 tagata.

E pei o mea fou faafuainumera o lo'o suia le auala tatou te galulue ai, ma o itula masani o le ofisa ua avea ma mea o le taimi ua tuana'i, ua fa'ailoa mai e le au atamamai tau tupe ia atunu'u sili ona lelei i le lalolagi e avea ma tagata tu'ufua.

Ina ia faia le suʻesuʻega, na tuʻuina atu i atunuʻu se togi masani mai le 10 mo vaega taʻitasi, e aofia ai le televave o fesoʻotaʻiga lautele, tau o le ola, malosi o aia tatau faaletulafono a tagata faigaluega, faʻailoga fiafia ma avanoa avanoa faigaluega.

10 atunuʻu sili ona lelei e avea ma tagata tutoʻatasi:

TulagaIgoa o le AtunuuSaosaoa ole Alalaupapa Iulai 2021 (Mbps)Tau o Alalaupapa I le Masina 2020 (USD)Su'e mo Galuega Tuto'atasi ile 100,000Aia Tatau a Tulafono 2019Fa'asinomaga Vaeluaga o Itupa a le Lalolagi 2020Tau ole Soifua ile Tagata, ile masina (USD)Avanoa galulue faatasi i le 100,000Fa'asinoga Fiafia 2017-2019Sikoa Freelancer
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Niu Sila164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spain187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Ausetalia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Denmark208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanata174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Sueteselani214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Lithuania132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Sweden163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Aialani116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore ave le pito i luga o le nofoaga sili e galue ai o se freelancer i le 2021, ma le togi o le 7.35. Sigapoa fa'amanuiaina mai feso'ota'iga lautele e taugofie ($33.43 i le masina) ma le vave tele (256.03 Mbps). E malosi le faatinoga o le atunuu i luga o le laupapa, e ui lava e le o se nofoaga sili ona taugofie e nofo ai ma o loʻo i ai pea le avanoa e faʻaleleia atili ai i le tulaga o lana Faʻailoga o le Fiafia.

Print Friendly, PDF & Email

E uiga i le tusitala

Harry Johnson

O Harry Johnson sa fai ma faatonu faatonu mo eTurboNews mo le toeititi 20 tausaga. E nofo i Honolulu, Hawaii, ma e sau mai Europa. E fiafia o ia e tusitusi ma ufiufi talafou.

Tuua se Faamatalaga

1 Faamatalaga

  • Auai mai ia te aʻu ma lau faʻailoga tusitusi tala. O aʻu o se tusitala tusitusi poto ma se tolu-tausaga o le poto masani ma le kalama pito i luga e aunoa ma le faʻailoga.